פייסבוק האמבטיה
נתיב דף הבית מספרת כלבים ניידת
מספרת כלבים ניידת PDF הדפסה

מספרת כלבים ניידת האמבטיה

אם הכלב שלכם משווע לפינוק, אם ממש לא מתחשק לו לנסוע עד למספרת כלבים, אם אתם חוששים מטיפול לא מקצועי, האמבטיה - מספרת כלבים ניידת – באה לענות על הצרכים האלה וגם... באה עד אליכם. אנחנו מספקים טיפול מטפח לכלבים הכולל רחצה, טיפול נגד קרציות ופרעושים, וכמובן תספורת מקצועית ללא פציעות.

 

למה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

כלבים משירים שיער, הציפרניים שלהם גדלות והם צריכים טיפוח. כדי לשמור על בריאותם ועל רווחתם יש לשמור על ניקיונם ואף לספר אותם מעת לעת, בייחוד אם חם להם והם שעירים. טיפול לא מקצועי בכלב עלול להשאיר בזיכרונו חוויה לא נעימה. לכן צוות האמבטיה - מספרת כלבים ניידת – הוא בעל גישה אוהדת ביותר לכלבים. אנו מקפידים על יצירת קשר של אמון עם הכלב ורק אחר כך מתחילים בטיפול המטפח והמפנק. במהלך הרחצה והתספורת אנו מקפידים לטפל בכלב בעדינות, כדי שלא יכאב לו ולא ייפצע.

 

מה עושה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מספקת רחצה יסודית, תספורת מרעננת וחיטוי מפני טפילים. כמובן תוכלו לבחור את הטיפול הרצוי לכם. למשל, תוכלו להזמין רחצה להיום ותספורת ליום אחר.

 

מה עוד באמבטיה של מספרת כלבים ניידת ?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מביאה עִמה ניסיון, אהבה גדולה לכלבים, המון המלצות וגם מוצרים לטיפוח הכלב במחירים אטרקטיביים. בין השאר תמצאו אצלנו מוצרי טיפוח, אמפולות לטיפול בקרציות ובפרעושים, תכשירים להלבנת שיני הכלב, לניקוי חלל הפה שלו ולריח טוב מן הפה, קולרים נגד קרציות, חטיפים ועוד.

 

עד לאן מגיעה מספרת כלבים ניידת האמבטיה?

מספרת כלבים ניידת האמבטיה מגיעה עד לזיכרון יעקב בצפון, ובאה לכל יישובי השרון והמרכז כולל פתח תקווה והיישובים מִמזרחה, וכן מגיעה עד ליבנה בדרום.

הטיפול שלנו הוא מצוין אך אינו רפואי ואינו מחליף וטרינר.

אנא צרו קשר עכשיו להמשך פרטים ולשמחת הכלב... במספרת כלבים ניידת

 


שיתופי פעולה: דרור קופל - רשוי עסק
 

בניית אתרים designed by NAFCA

פרסום בגוגל - שיווק נכון